19 June, 2011

Värviteraapia e mina konksu otsas

Kõik sai alguse Mõtelda on mõnus... blogis nähtud heegeldatud Aafrika lille lilleskeemist. Siis kohe arvasin, et jätan lihtsalt meelde ja kunagi hiljem alustan. On mul ju hetkel kapil 2 poolikut kudumit.

Nagu järgnevatest piltidest näete, ei suutnud ma endale kindlaks jääda ja 2 päeva olen nüüd lillekesi heegeldanud ja eile öösel ka kokkuheegeldamist harjutasin.Et tahtsin täiesti ühendatud motiive, siis sedakorda selline ühendusvõte.
Tagumine pool nõuab suurt nõelatööd ja siis veel nuputamist, õmblemist enne kui asjast asja saab. Idee peab ju teoks saama!

Konks: 2,5mm

Lõngad: puuvillased
10 comments:

Anna said...

Kui põhjalik töö! "Suur nõelatöö" on selle kohta veel väga tagasihoidlikult öeldud. Jõudu ja jaksu, et kõik lõngaotsad ilusti ära peita!

Sirtsuk said...

Värviteraapia on see tõesti! Mõnus!
Otste peitmiseks soovin Sulle kannatust! :D

Monika said...

Väga ilus ja värvikirev tulemus! Edu lõngaotste peitmisel!

Terje said...

Ära tee enda elu keeruliseks, heegelda lõngaotsad kohe järgisel ringil töö sisse.

Malle said...

Hästi mõnusalt värviline. Sattusin ka sama konksu otsa, nii hakkas aafrika lill meeldima;) Lisa boonuseks on jääkide vähenemine.
Terjega täitsa nõus, otsad heegelda kohe sisse, peita jääb vaid viimane, lõpetamise jupp.

Tiina said...

Tänud toetamast! Need esimeste ridade lõngaotsad juba peidetud ja nüüd tegelen juba mitte nii värvilise teraapiaga

Diana said...

Väga armas. Otste peitmine on küll suur ettevõtmine, edu.

Nele said...

Ma tean, mida sa tundsid, kui kaalusil olid poolikud tööd ja aafrika lilled. :) Vastupandamatud. Ilus värvikirevus!

lillysmuul said...

Mõnusad!!!!!

Adams Kevin said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.